להזמנות: 1700-700-240

( אין מוצרים בסל הקניות ) 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

Swipe to the left

איך לבחור מטען נייד / סוללת גיבוי

איך לבחור מטען נייד / סוללת גיבוי
ע"י sariel ofri 3 years ago

מטענים ניידים

הסמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, ועבור רבים הם מהווים את החיים עצמם. הכל נמצא שם, על המכשיר הנייד שכל אחד מחזיק בכיסו: החברים שלנו, תכתובות המייל, המוסיקה, התמונות, המשחקים שאנחנו אוהבים, וכמובן האפשרות לתקשר עם העולם החיצון. אין פלא, אם כך, שאם תרימו את הראש לרגע מן הסמארטפון שלכם תגלו שכל מי שמסביבכם נועץ מבט בסמארטפון שלו.

הבעיה העיקרית עם הסמארטפונים של ימינו היא הסוללה שלהם. אנחנו משתמשים במכשירים שלנו כל הזמן, וגם הטלפונים הכי חכמים עם הסוללות החזקות ביותר בדרך כלל לא מחזיקים מעמד ליותר ממספר שעות.

זו הסיבה בגינה רוב משתמשי הסמארטפונים נוהגים להחזיק מטען כמעט בכל מקום אפשרי: אחד לבית, אחד למשרד, אחד ברכב ואחד בתיק, שיהיה לכל מקרה. אלא שגם אם הסוללה שלכם נגמרת ויש לכם מטען ביד, לא תמיד יש שקע חשמל בקרבת מקום, ואם יש – סביר להניח שמישהו כבר משתמש בו כדי להטעין את הטלפון שלו.

הבעיה הנפוצה של סוללות למכשירים סלולריים שנגמרות דווקא ברגעים הכי פחות נוחים הולידה פתרון יעיל: מטענים ניידים, המכונים גם סוללות גיבוי או Power Banks. בעזרתן ניתן להטעין כל מכשיר נייד, כגון סמארטפון או טאבלט, גם אם אין בסביבה מטען או שקע חשמלי.

מהם בעצם מטענים ניידים?

המטענים הניידים הם בעצם סוללות לכל דבר. מימדיהן הקטנים יחסית והעובדה שהן טעונות בחשמל מאפשרים לכל מי שמשתמש בהן לשאת אותן בקלות ובנוחות לכל מקום: לנסיעה, לטיולים, לעבודה ואפילו לטיסה. בניגוד לסוללה רגילה של סמארטפון או של טאבלט, המטען הנייד אינו מתחבר ישירות למכשיר אלא משמש כמקור אנרגיה עבור הסוללה הקיימת; כלומר ניתן לחבר את המכשיר אל המטען הנייד ולהטעין את הסוללה שלו כאילו היה מדובר במטען שמתחבר ישירות לרשת החשמל.

איך בוחרים מטען נייד?

קיימים בשוק סוגים רבים של מטענים ניידים והמבחר עשוי להיות מבלבל. לכן, לפני רכישת מטען נייד כדאי לשים לב לפרמטרים החשובים הבאים:

  • קיבולת המטען
    ככל שהקיבולת גבוהה יותר, כך ניתן יהיה להשתמש במטען הנייד מספר רב יותר של פעמים. מטען כזה יכול לשמש את מי שהסוללה שלו נגמרת מהר במיוחד או מי שיש בבעלותו יותר ממכשיר נייד אחד. עם זאת, ככל שהקיבולת גבוהה יותר כן גם גודלו ומשקלו של המטען. אם אתם רוצים לשאת את המטען הנייד בכיס, יתכן שעדיף לכם להסתפק בקיבולת נמוכה.
  • תאימות המטען למכשיר
    כיום ניתן למצוא מטענים ניידים שאינם מיועדים רק למכשירים מסוימים, אלא מטענים ניידים אוניברסליים שמאפשרים חיבור למתאם והטענה לכל מכשיר – אייפון, גלקסי וכדומה. אם יש לכם יותר מסוג אחד של סמארטפון, זוהי בחירה אידיאלית. אולם אם ריבוי המתאמים מפריע לכם או שיש לכם רק מכשירים מסוג אחד, תוכלו לבחור במטען ייעודי.