להזמנות: 1700-700-240

( אין מוצרים בסל הקניות ) 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

Swipe to the left

​איך בוחרים סוללה לגלקסי

ע"י שריאל 3 years ago

כדי לבחור סוללה לגלקסי שתשרת אותנו נאמנה חשוב לבחור את הסלולה הנכונה. בחירת סוללה לגלקסי חייבת להיות סוללה מתאימה כדי שתחזיק מעמד לאורך שנים אז איך בוחרים סוללה לגלקסי? המומחים של sale 360 עונים.


על מנת לבחור את סוללה מתאימה לגלקסי חשוב לשים לב לכמה דגשים עיקריים: קיבולת הסוללה, עוצמת הזרם החשמלי, תאימות המכשיר, תכונות מיוחדות של הסוללה מחיר הסוללה ואחריות.

קיבולת הסוללה – בבחירת הסוללה חשוב לשים לב לקיבולת. קיבולת הסוללה קריטית בבחירה וזאת משום שהקיבולת תשקף את העוצמה של הסוללה וכמה זמן היא תחזיק מעמד ותעבוד. הספק של הסוללה נמדד במיליאמפר וככל שהוא יהיה גבוהה יותר כך הסוללה תספק זמן טעינה גבוהה יותר. לכן חשוב שקיבולת הסוללה יהיה גבוה והספק גבוה. חשוב לדעת כי קיבולת סלולה גבוהה משפיע על משקלה ולכן אם אינכם צרכנים גבוהים אין צורך בקיבולת סוללה גבוה. אם אתם צרכנים גבוהים, תאלצו להתחשב בכך שקיבולת הסלולה תכביד על הגלקסי שלכם.

עוצמת הזרם – עוצמת הזרם החשמלי של הסוללה הוא עוד דגש בבחירת הסוללה. חשוב שהעוצמה תהיה גבוהה יותר כדי להשפיע על מהירות טעינת הסוללה. בסוללות קיימים שני סוגים של אמפרים למדידת עוצמת הזרם החשמלי. ויש לבחור בעוצמת הזרם המתאים לכם מכל וקצב הטעינה המתאים לגלקסי שלכם. סוג ראשון של זרם נקרא A1 בעוד הסוג השני נקרא A2.

תאימות הסוללה למכשיר – אלמנט נוסף שיש להתחשב בו בבחירת סוללה לגלקסי הוא תאימות הסוללה למכשיר. כאשר אנחנו בוחרים סוללה חשוב להתאים את הסוללה למכשיר שלנו. ישנן כיום סוללות אוניברסליות, אך עם זאת לא לכל הסוללות כניסות דומות לכל המכשירים ולכן יש לבדוק כי הסוללה מתאימה למכשיר הגלקסי שלכם.

תכונות ייחודיות – בדקו אילו תכונות ייחודיות קיימות לסוללה. האם יש לסוללה תכונות שיכולות לסייע לכם ליהנות מהשימוש אי אילו שיפורים? ישנן סוללות משוכללות בעלות הטענה כפולה, נוריות או צגי חיווי, פנסים, חיבור למצית הרכב, כפתורי הפעלה ושאר גאדג'טים שיכולים לשדרג את חוויית השימוש בצורה נפלאה. בדקו איזה סוללה מתאימה לגלקסי שלכם ומה התכונות הייחודיות שלה.

מחיר – מחיר הוא אלמנט שקובע בכל דבר, ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים לפי הקנייה.

אחריות – בדקו לכמה זמן תוכלו לקבל אחריות על הסלולה. אחריות ממוצעת על סוללות הינו לשלושה חודשים.