להזמנות: 1700-700-240

( אין מוצרים בסל הקניות ) 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

Swipe to the left

​טיפים לבחירת סוללות למצלמה

ע"י שריאל 3 years ago

כמה פעמים רכשתם סוללה למצלמה שלכם ולאחר שימוש אחד או שניים, גילתם כי הסוללה אינה מספקת את הצורך הבסיסי שלשמו רכשתם אותה והיא הטענת המצלמה? הבטריות במצלמה שלנו עלולות להיגמר דווקא ברגעים הכי קריטיים, ולכן חשוב שנרכוש סוללות למצלמה שיהיו איכותיות וטובות. אז איך בוחרים סוללות למצלמה? המומחים של sale 360 עונים.


בחירת סוללה למצלמה

על מנת לבחור סוללה מוצלחת להטענת המצלמה שלכם חשוב לשים לב לכמה דגשים עיקריים: על הסוללה להיות מתאימה לדגם המצלמה. חשוב שהסלוללה תחזיק מעמד, וכי היא לא צסיים את פעולתה באמצע הצילום. גם מחיר הסוללה וזמן האחריות עליה חשובים.

עוד חשוב לשים לב לכמה אלמנטים אחרים בבחירת סוללה למצלמה:

קיבולת הסוללה – בבחירת הסוללה חשוב לשים לב לקיבולת. קיבלת הסוללה קריטית בבחירה וזאת משום שהקיבולת תשקף את העוצמה של הסוללה וכמה זמן היא תחזיק מעמד ותעבוד בזמן אמת. הספק הסוללה נמדד במילאמפר וככל שהוא יהיה גבוהה יותר כך הסוללה תספק זמן טעינה גבוהה יותר. ולכן חשוב שקיבולת הסוללה למצלמה יהיה גבוה וההספק שלה יהיה גבוה. חשוב לדעת כי קיבולת סלולה גבוהה משפיע על משקל הסוללה והמצלמה שלכם תהיה כבשה יותר ככל שהקיבולת של הסוללה יהיה גבוהה יותר.

עוצמת הזרם החשמלי של הסוללה – עוצמת הזרם החשמלי של הסוללה הוא עוד אלמנט שיש לשים איליו לב בבחירת סוללה למצלמה. חשוב שהעוצמה תהיה גבוהה יותר כדי להשפיע על מהירות טעינת הסוללה ועבודתה..

התאמת הסוללה למצלמה – אלמנט נוסף שיש להתחשב בו בבחירת מטען סוללות הוא תאימות הסוללה למצלמה שלכם. כאשר אתם בוחרים סוללות למצלמה שלכם חשוב שהסוללות יהיו סוללות מקוריות. התאימו את הסוללות למצלמה שלכם ואל תתפשרו על סוללות זולות. לדוגמא: למצלמה דיגיטלית מומלצות סוללות אשר מספקות לפחות 2300 מיליאמפר לשעה (mAh) עם המלצה לכיוון ה-2500mAh - הן מאפשרות זמן שימוש ארוך יותר ללא טעינה. כאשר אתם בוחרים סוללה חשוב להתאים את הסוללה למצלמה שלכם שלכם . מצלמת סוני מתאימה לסוללת סוני וכן הלאה.

תכונות ייחודיות – בדקו אילו תכונות ייחודיות קיימות לסוללה. האם יש לסוללה תכונות שיכולות לסייע לכם ליהנות מהשימוש במצלמה? האם ישנם סוללות משכוללות בעלות הטענה כפולה? בדקו איזה סוללה מתאימה למצלמה שלכם ומה התכונות הייחודיות שלה.

מחיר – מחיר כמובן שהוא אלמנט שקובע בכל דבר, ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים לפי הקנייה.

אחריות – בדקו לכמה זמן תוכלו לקבל אחריות על הסלולה. אחריות ממוצעת על סוללות למצלמה היא לפחות לשנה.