להזמנות: 1700-700-240

( אין מוצרים בסל הקניות ) 0.00 ₪

סל הקניות שלך ריק

Swipe to the left

הבלוג שלנו

הזנת RSS

איך לבחור מטען נייד / סוללת גיבוי

ע"י sariel ofri 3 years ago

מטענים ניידים

הסמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, ועבור רבים הם מהווים את החיים עצמם. הכל נמצא שם, על המכשיר הנייד שכל אחד מחזיק בכיסו: החברים שלנו, תכתובות המייל, המוסיקה, התמונות, המשחקים שאנחנו אוהבים, וכמובן האפשרות לתקשר עם העולם החיצון. אין פלא, אם כך, שאם תרימו את הראש לרגע מן הסמארטפון שלכם תגלו שכל מי שמסביבכם נועץ מבט בסמארטפון שלו.

הבעיה העיקרית עם הסמארטפונים של ימינו היא הסוללה שלהם. אנחנו משתמשים במכשירים שלנו כל הזמן, וגם הטלפונים הכי חכמים עם הסוללות החזקות ביותר בדרך כלל לא מחזיקים מעמד ליותר ממספר שעות.

זו הסיבה בגינה רוב משתמשי הסמארטפונים נוהגים להחזיק מטען כמעט בכל מקום אפשרי: אחד לבית, אחד למשרד, אחד ברכב ואחד בתיק, שיהיה לכל מקרה. אלא שגם אם הסוללה שלכם נגמרת ויש לכם מטען ביד, לא תמיד יש שקע חשמל בקרבת מקום, ואם יש – סביר להניח שמישהו כבר משתמש בו כדי להטעין את הטלפון שלו.

הבעיה הנפוצה של סוללות למכשירים סלולריים שנגמרות דווקא ברגעים הכי פחות נוחים הולידה פתרון יעיל: מטענים ניידים, המכונים גם סוללות גיבוי או Power Banks. בעזרתן ניתן להטעין כל מכשיר נייד, כגון סמארטפון או טאבלט, גם אם אין בסביבה מטען או שקע חשמלי.

מהם בעצם מטענים ניידים?

המטענים הניידים הם בעצם סוללות לכל דבר. מימדיהן הקטנים יחסית והעובדה שהן טעונות בחשמל מאפשרים לכל מי שמשתמש בהן לשאת אותן בקלות ובנוחות לכל מקום: לנסיעה, לטיולים, לעבודה ואפילו לטיסה. בניגוד לסוללה רגילה של סמארטפון או של טאבלט, המטען הנייד אינו מתחבר ישירות למכשיר אלא משמש כמקור אנרגיה עבור הסוללה הקיימת; כלומר ניתן לחבר את המכשיר אל המטען הנייד ולהטעין את הסוללה שלו כאילו היה מדובר במטען שמתחבר ישירות לרשת החשמל.

איך בוחרים מטען נייד?

קיימים בשוק סוגים רבים של מטענים ניידים והמבחר עשוי להיות מבלבל. לכן, לפני רכישת מטען נייד כדאי לשים לב לפרמטרים החשובים הבאים:

  • קיבולת המטען
    ככל שהקיבולת גבוהה יותר, כך ניתן יהיה להשתמש במטען הנייד מספר רב יותר של פעמים. מטען כזה יכול לשמש את מי שהסוללה שלו נגמרת מהר במיוחד או מי שיש בבעלותו יותר ממכשיר נייד אחד. עם זאת, ככל שהקיבולת גבוהה יותר כן גם גודלו ומשקלו של המטען. אם אתם רוצים לשאת את המטען הנייד בכיס, יתכן שעדיף לכם להסתפק בקיבולת נמוכה.
  • תאימות המטען למכשיר
    כיום ניתן למצוא מטענים ניידים שאינם מיועדים רק למכשירים מסוימים, אלא מטענים ניידים אוניברסליים שמאפשרים חיבור למתאם והטענה לכל מכשיר – אייפון, גלקסי וכדומה. אם יש לכם יותר מסוג אחד של סמארטפון, זוהי בחירה אידיאלית. אולם אם ריבוי המתאמים מפריע לכם או שיש לכם רק מכשירים מסוג אחד, תוכלו לבחור במטען ייעודי.

איך לבחור מצלמה לרכב

ע"י sariel ofri 3 years ago

מצלמות לרכב

מצלמות רכב הולכות ונעשות נפוצות בעולם, ובתקופה האחרונה גם בישראל. במקור מטרתן הייתה לצלם את הנסיעה על מנת לתעד התרחשויות חריגות כגון תאונות או פגיעות אחרות ברכב ולהוות ראיות שיצדדו בנהגים בבואם להגן על עצמם בבתי משפט או להתמודד עם דוחות לא מוצדקים שקיבלו משוטרי תנועה; אולם כיום ניתן להשתמש במצלמות גם כדי לתעד את פנים הרכב במהלך נסיעה (למשל לשם צילומים משפחתיים) ואף לצילומי נוף ודרך מיוחדים.

זאת ועוד: ככל שיותר נהגים מתקינים מצלמות ברכביהם, כך עולה המודעות שלהם ושל נהגים אחרים לנהיגה נכונה, בבחינת "אם לא ינהגו כראוי מתוך החובה לציית לחוק, לפחות ינהגו כראוי על מנת שלא יתועדו כשהם עוברים עליו". כך מצלמות לרכב משפיעות לטובה על מספר תאונות הדרכים ועל אופי הנהיגה הישראלי בכלל.

קיימים סוגים רבים של מצלמות לרכב, הנבדלים ביניהם במאפיינים מגוונים. כיצד לבחור מצלמת רכב אידיאלית לרכב שלכם? אלה הדברים החשובים ביותר שכדאי לדעת:

אפשרויות הצילום

הדבר החשוב ביותר במצלמה הוא אפשרויות הצילום שהיא מציעה: יש מצלמות קבועות המצלמות רק את הדרך שבקדמת הרכב, ואחרות שניתן לסובב ולהתאים כך שיצלמו גם את צידו – אם לדוגמה עצר אתכם שוטר וברצונכם לתעד את השיחה עימו מחלון הנהג. מצלמות אחרות כוללות גם צילום פנים, צילום אחורי, צילום בתנאי חושך, צילום במצב חניה, הקלטת קול וכדומה, וכמובן שמצלמות רבות כוללות שילוב של מספר אפשרויות צילום שכאלה.

איכות הצילום

ככל שאיכותה של המצלמה גבוהה יותר, כך התמונה תהיה חדה ומפורטת יותר. כך למשל אם לדעתכם תזדקקו לתיעוד כללי בלבד יתכן שתספיק לכם מצלמה באיכות פשוטה יחסית, אולם אז יתכן ותתקשו לזהות לוחית רישוי של רכב פוגע, חלילה. ראוי לציין גם שככל שהרזולוציה חדה יותר כך משקל הסרטון גדל והמקום בכרטיס הזיכרון נגמר מהר יותר.

תכונות מיוחדות אחרות

סוגי מצלמות מסוימים מציעים גם אפשרויות נוספות שאמנם מייקרות את המחיר אולם יכולות להתגלות כשימושיות, כגון:

  • חיישן זיהוי תנועה: יבטיח שפעולת הצילום תתחיל ברגע שהמכונית מתחילה בנסיעה כך שלא תצטרכו להפעיל אותה באופן ידני. חיישנים אחרים יכולים להיות שימושיים במצב שבו הרכב חונה והמנוע כבוי אולם לפתע יש תנועה בסמוך לו.
  • תיעוד המסלול ומהירות הנסיעה: קיימים רכיבים שמאפשרים לא רק לצלם את הדרך אלא גם לתעד את המהירות בה הרכב נע במסלול. שימושי במיוחד אם תרצו להוכיח שדוח מהירות שקיבלתם משוטר תנועה אינו מוצדק.
  • הטבעת תאריך ושעה: אם אתם מתכננים להיעזר בתיעוד הדרך שלכם כדי להוכיח טענה בבית משפט או בפני חברת ביטוח, תצטרכו להוכיח שהסרטון צולם במקום ובשעה מסוימים. מצלמת רכב שמוסיפה באופן אוטומטי תאריך ושעה לצילום יכולה להקל על ההוכחה.

קיימים עוד שיקולים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת מצלמת רכב, כגון מורכבות ההתקנה או קצב הפריימים, אולם להלן סקרנו את השיקולים המשמעותיים ביותר. הדבר החשוב ביותר הוא שאכן תתקינו מצלמה ברכב שלכם מוקדם ככל האפשר, ובעיקר – סעו בזהירות.

​טיפים לבחירת סוללות למצלמה

ע"י שריאל 4 years ago

כמה פעמים רכשתם סוללה למצלמה שלכם ולאחר שימוש אחד או שניים, גילתם כי הסוללה אינה מספקת את הצורך הבסיסי שלשמו רכשתם אותה והיא הטענת המצלמה? הבטריות במצלמה שלנו עלולות להיגמר דווקא ברגעים הכי קריטיים, ולכן חשוב שנרכוש סוללות למצלמה שיהיו איכותיות וטובות. אז איך בוחרים סוללות למצלמה? המומחים של sale 360 עונים.

​איך בוחרים סוללה לגלקסי

ע"י שריאל 4 years ago

כדי לבחור סוללה לגלקסי שתשרת אותנו נאמנה חשוב לבחור את הסלולה הנכונה. בחירת סוללה לגלקסי חייבת להיות סוללה מתאימה כדי שתחזיק מעמד לאורך שנים אז איך בוחרים סוללה לגלקסי? המומחים של sale 360 עונים.